FUE brwi

przeszczep brwi
METODĄ FUE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc id orci vehicula, lobortis enim sit amet, imperdiet arcu. Vivamus imperdiet, erat ut maximus efficitur, lorem magna convallis neque, vel vehicula metus lacus at leo. Sed porta accumsan accumsan.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc id orci vehicula, lobortis enim sit amet, imperdiet arcu. Vivamus imperdiet, erat ut maximus efficitur, lorem magna convallis neque, vel vehicula metus lacus at leo. Sed porta accumsan accumsan. Nam rhoncus dapibus metus.

Phasellus arcu turpis, ultricies in urna vitae, cursus accumsan purus. Etiam id fringilla dui. Integer nec justo a mauris gravida lobortis sed eget nisi. Donec faucibus erat eget tortor laoreet hendrerit. In sodales faucibus lacus non suscipit. Quisque vel diam ac elit efficitur tincidunt.

Optymalna terapia łysienia androgenowego nigdy nie będzie ograniczaŁA się do jednej tylko metody działania

Współczesna medycyna daje nam wiele różnorodnych możliwości, z których warto korzystać. Wiele metod zastosowanych równolegle, będzie się wspierać w swoich działaniach. Osiągane rezultaty będą dzięki temu większe i trwalsze – dając pełnię satysfakcji Pacjentowi.

Leczenie schorzeń
trychologicznych w
terapiach łączonych

Sprawdź, do której metody leczenia się kwalifikujesz!

ARTAS iX – fenomen robotycznego przeszczepu włosów

ARTAS iX jest jedynym urządzeniem na świecie, które pobiera mieszki włosowe, wykonuje nakłucia i implantuje włosy – czym przewyższa inne metody i wcześniejsze wersje robota. W połączeniu z doświadczeniem zespołu ARTASklinika i kompleksowym podejściem do terapii podtrzymujących efekty transplantacji daje radość i satysfakcję z długotrwałych rezultatów.

ARTAS iX to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie problemu nadmiernego wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Robot wykorzystuje metodę ekstrakcji zespołów mieszków włosowych (FUE) z nieporównywalną dokładnością działania, komfortem dla pacjenta i efektami przeszczepu. Do analizy i wyboru najlepszych mieszków włosowych wykorzystuje obrazowanie cyfrowe i sztuczną inteligencję. Robot wykonuje powtarzalne ruchy i pracuje z tą samą dokładnością przez cały czas trwania procedury. Nie uszkadza pobieranych mieszków włosowych, ani włosów znajdujących się w polu biorczym podczas nakłuć i implantacji, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

ARTAS iX – jeszcze więcej korzyści dla pacjenta

ARTAS iX jest opatentowanym i zatwierdzonym przez FDA (Amerykańską Agencję Żywności i Leków) robotem medycznym do transplantacji włosów. Pełne zaawansowanych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych wyróżnia się zręcznością, wydajnością i skutecznością potwierdzoną klinicznie.

Sztuczna inteligencja, wielokamerowy, stereoskopowy system wizyjny o wysokiej rozdzielczości i 7- osiowe ramię to niepodważalne atuty, dzięki którym Pacjenci praktycznie nie mają blizn pozabiegowych, szybko wracają do codziennych aktywności i mogą cieszyć się dużo lepszym wzrostem przeszczepionych włosów.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja najnowszej wersji robota Artas iX oraz fotela zabiegowego sprawiają, że Pacjentom jest wygodnie i komfortowo. Ramię robota dostosowuje się do kolejnych miejsc poboru bez konieczności zmian pozycji zabiegowej Pacjenta, co w uwagi na czas trwania całej procedury ma ogromne znaczenie.

ARTAS iX – naturalne i trwałe rozwiązanie problemu łysienia

Opatentowana technika poboru graftów przez robota zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia i gwarantuje większą skuteczność niż procedury manualne. ARTAS iX selekcjonuje i pobiera pojedynczo najlepszej jakości mieszki włosowe bez ryzyka liniowego bliznowacenia obszaru dawczego. Jednocześnie dokładnie je analizuje i tworzy optymalne nakłucia w miejscach, gdzie zostaną wszczepione. Pobrane zespoły mieszków włosowych są zabezpieczone przez cały czas trwania zabiegu. W obszarze dawczym i biorczym zachowany zostaje naturalny wygląd skóry i fryzury. Funkcja planowania 3D umożliwia odwzorowanie naturalnej linii włosów Pacjenta pod każdym kątem, kierunkiem i gęstością.

Zastosowanie robota w procedurze przeszczepu włosów eliminuje czynnik ludzkiego zmęczenia i ryzyko popełniania błędu. Artas iX nie męczy się w przeciwieństwie do ludzkiej ręki. Jest w stanie pobrać 1900 graftów i wykonać 2000 nakłuć w godzinę utrzymując to samo tempo i jakość pracy. Zachowuje dokładnie tą samą precyzję ruchów przy pobraniu pierwszego, jak i ostatniego graftu.

Nowoczesna

Jeszcze nowocześniejsza technologia rekonstrukcji owłosienia ARTAS iX nigdy nie była tak blisko Ciebie!

  • wybór najlepszej jakości zespołów mieszków włosowych
  • eliminacja ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych
  • brak liniowych blizn, zmian czucia z tyłu głowy
  • precyzja i niezmienna jakość ekstrakcji włosów
  • odtworzenie naturalnej linii włosów i równomierne ich rozmieszczenie
  • zdecydowanie większy komfort pacjenta i skrócony czas zabiegu
  • naturalny i trwały efekt – przeszczepione włosy zostaną z Tobą na zawsze
  • krótki czas rekonwalescencji

CZUJESZ, ŻE przeszczep włosów MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

Sprawdź, jak zacząć

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*