zespół PERFECT HAIR CLINIC

Zespół Perfect Hair Clinic tworzą lekarze i trycholodzy, od lat specjalizujący się w problematyce łysienia.  

Aleksandra Urban

Aleksandra Urban

trycholog, prezes zarządu, dyrektor medyczny

Od kilkunastu lat zajmuje się problematyką jakości włosów i leczenia łysienia. Po diagnozie definiuje indywidualne ścieżki terapeutyczne dla Pacjentów i nadzoruje ich realizację. Dyplomowany psychotraumatolog, wykładowca akademicki z zakresu trychologii. Autorka książki „HAIR360. Skuteczne terapie łysienia”. Członek International Trichoscopy Society oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

„W centrum mojej uwagi jest zawsze człowiek. Tak sfera jego physis, jak i psyche. W trychologii sfery te są ze sobą naprawdę mocno i w szczególny sposób powiązane. Nie można szukać dobrego rozwiązania tylko w jednej z nich. Zespół specjalistów i szeroka oferta zabiegów, którymi dysponujemy w Perfect Hair Clinic daje nam możliwość proponowania Pacjentom ścieżek terapii optymalnie dopasowanych do ich potrzeb.”

Paweł Ranosz

lek.Paweł Ranosz

chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Doświadczony chirurg, utalentowany wykonawca oraz trener przeszczepu włosów w technologii Automated FUE (urządzenia Neograft 2.0 i SAFER). Zaangażowany w badania kliniczne w tym zakresie. Z dużą empatią i zaangażowaniem podchodzi do swoich Pacjentów, a oni odwzajemniają się ogromnym zaufaniem i sympatią.

„W medycynie każdy przypadek jest inny. Każdy Pacjent ma swoją specyfikę i w konsekwencji wymaga indywidualnego podejścia. To dlatego ani roboty, ani sztuczna inteligencja nigdy nie zastąpią człowieka – z jego doświadczeniem, wiedzą i wrażliwością. I także właśnie dlatego, tak bardzo lubię swoją pracę jako lekarz.”

dr n.med. Amelia Głowaczewska

dermatolog, wenerolog, trycholog

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i terapii chorób skóry głowy i włosów. Wykonuje specjalistyczne zabiegi trychologiczne hamujące łysienie oraz terapie regenerujące. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

„Diagnostyka łysienia i innych chorób skóry głowy pełna jest nieoczywistości, powiązań i splotów kwestii pozornie od siebie oddalonych. Zmusza to do głębokiej analizy każdego przypadku, a jednocześnie jest źródłem dodatkowej satysfakcji z osiąganych w terapii rezultatów.”

lek. Adrian Wiatrowski

internista, lekarz medycyny estetycznej

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej (laseroterapia, wypełniacze, mezoterapia, korekcja zmarszczek toksyną botulinową, biostymulatory, implantacja nici) oraz leczeniu różnych form łysienia. W terapiach łysienia stosuje diagnostykę obrazową i laboratoryjną, leczenie ogólnoustrojowe i miejscowe oraz procedury małoinwazyjne, takie jak: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, komórki macierzyste, różne rodzaje mezoterapii.

W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem pacjenta. Wyznaję filozofię, że pacjent ma prawo nic nie wiedzieć o swoim problemie i jego leczeniu. To moją rolą, jako lekarza, jest wyjaśnić i omówić wszystko – od metod diagnozy, po prawdopodobny przebieg problematycznego procesu, aż do możliwych do zastosowania terapii.”

Marcin Piwecki

Marcin Piwecki

członek zarządu, ekspert branżowy, wykładowca

W Perfect Hair Clinic odpowiedzialny za wdrażanie najnowszych dostępnych na świecie terapii łysienia. Wykładowca na kierunkach Trychologia i Kosmetologia w wielu szkołach wyższych i podyplomowych. Autor książki „HAIR360. Skuteczne terapie łysienia” i wielu artykułów na temat wykorzystania różnorodnych technologii w medycynie i kosmetyce. Członek International Trichoscopy Society, Eastern Europe and Asia Hair Research Society oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Wchodząc kilkanaście lat temu w świat trychologii, terapii łysienia – nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak fascynujące są te zagadnienia. Jak wiele istotnych problemów nie znajduje jeszcze swojego rozwiązania, jak wielu procesów związanych z naszymi włosami jeszcze wciąż nie rozumiemy. Niezwykle satysfakcjonującą przygodą jest dla mnie możliwość przyczyniania się do tego, abyśmy mogli w Perfect Hair Clinic proponować naszym Pacjentom terapie najbardziej innowacyjne i zarazem najskuteczniejsze.”

Elżbieta Borowy

Elżbieta Borowy

fizjoterapeuta, trycholog

Od ponad dziesięciu lat precyzyjnie asystuje przy przeszczepach włosów (Neograft). Obecnie także szkoli w tym zakresie inne asystentki. Samodzielnie realizuje także szereg innych zabiegów i terapii skóry głowy. Z ogromnym zaangażowaniem i sercem podchodzi do każdego ze swoich Pacjentów.

W swojej codziennej pracy z Pacjentami, staram się dać im poczucie komfortu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Wiem, jak trudne dla nich często jest – niezbędne w procesie terapii – odsłonięcie się, wskazanie bardzo wrażliwych obszarów. Staram się zrobić wszystko, by Pacjenci czuli się właściwie zaopiekowani, by czuli, że podchodzimy do nich z odpowiednia wrażliwością.”

Katarzyna Rachwol

Katarzyna Rachwol

trycholog

Absolwentka Fizyki Medycznej na UŚ. Asystuje przy przeszczepach włosów (Neograft) i samodzielnie wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Swoją wiedzą oraz pozytywnym nastawieniem przyczynia się do spokojnego i bezpiecznego przebiegu wszystkich terapii. 

Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy, najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, a praca z Pacjentem jest dla mnie pasją. Czas, który spędzamy razem, czasami nawet w trakcie terapii trwających wiele tygodni, pozwala nam się dobrze poznać i zaprzyjaźnić. Z wielką satysfakcją, a czasem także wzruszeniem, oglądam postępy terapii u naszych Pacjentów. To właśnie ich motywacja, obok precyzyjnie dobranych medycznych terapii, jest źródłem końcowego sukcesu i zadowolenia z uzyskanych efektów.”

Małgorzata Kamosińska

Małgorzata Kamosińska

asystentka

Wieloletni pracownik służby zdrowia, organizuje i koordynuje pracę całej placówki. Życzliwa, sumienna i zaangażowana. Wykonuje zabiegi z zakresu trychologii. Uśmiech Małgorzaty dodaje motywacji i z pewnością pomaga w leczeniu Pacjentów.

W swojej pracy staram się stworzyć naszym Pacjentom jak najbardziej przyjazne środowisko. Terapie owłosionej skóry głowy zazwyczaj trwają kilka miesięcy i wymagają regularnego pojawiania się w klinice na zabiegi. Tym bardziej ważne jest, by nasi Pacjenci wchodzili do kliniki z uśmiechem.”

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*