apartamenty na terenie kliniki

Apartamenty studio premium

Przyjeżdżasz z daleka? Nie chcesz bezpośrednio po zabiegu wsiadać do samochodu lub podróżować pociągiem? Chcesz po przeszczepie odpocząć w wygodnym i luksusowym apartamencie? U nas to możliwe!

Przeszczep włosów w Perfect Hair Clinic to nie tylko procedura medyczna, ale również Twój komfort i prawo do prywatności. Z uwagi chęć zachowania dyskrecji i obawy Pacjentów przed reakcją przypadkowych osób na widok opatrunku pozabiegowego wyeliminowaliśmy konieczność przemieszczania się poza kliniką.

W trakcie pobytu u nas masz do dyspozycji wygodny, nowocześnie urządzony apartament typu studio z aneksem kuchennym i łazienką. Przygotujesz się w nim do zabiegu, zrelaksujesz się w trakcie i odpoczniesz po nim.

Dla Ciebie i Osoby Towarzyszącej

Apartamenty usytuowane są na tym samym piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie gabinetów medycznych. Przemieszczając się pomiędzy nimi z pewnością nie spotkasz żadnych postronnych osób. Wiemy, jak ważna dla Ciebie jest dyskrecja i niezakłócony obecnością innych spokój.

W dniu planowanego przeszczepu apartament będzie przygotowany od samego rana – niezależnie od tego, na którą godzinę masz umówimy zabieg. Jeśli wolisz, np. ze względu na odległość, przyjechać do Katowic dzień wcześniej – apartament będzie dla Ciebie przygotowany.

Dostępność apartamentów dostosowujemy elastycznie do Twoich potrzeb. Możesz z niego korzystać tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*