ul. Kościuszki 173, 40-524 Katowice

Angielska wersja językowa

O nas

Klinika Perfect Hair Clinic oferuje swoim Pacjentom wszystkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności z łysieniem androgenowym.

Nasz wykwalifikowany zespół od wielu lat specjalizuje się w tych obszarach, gromadząc doświadczenia i wprowadzając do Polski nowe technologie – czy to w postaci francuskiego urządzenia do przeszczepów włosów SAFER, czy amerykańskiego laserowego kasku terapeutycznego iRestore.

Każdy nasz Pacjent może być pewny, że otoczymy go kompleksową opieką, indywidualnie zdefiniujemy jego ścieżkę terapeutyczną oraz zagwarantujemy wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegach, doradzając kolejne kroki pielęgnacji i przeciwdziałania chorobom. Nasza bogata w zabiegi i metody leczenia nadmiernego wypadania włosów oferta sprawia, że zyskujemy możliwość optymalnego dopasowania procesu leczenia do potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta.

NASZA OFERTA

  • zabiegi przeszczepów włosów z wykorzystaniem wiodącej na rynku technologii SAFER – najbezpieczniejszej metody transplantacji. Dzięki wykorzystaniu podciśnienia, ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych jest absolutnie minimalne,
  • bezinwazyjne terapie laserowe (Low Level Light Therapy) za pomocą kasku iRestore, które stymulują skórę głowy do wzmacniania obecnych i wzrostu nowych włosów,
  • zabiegi z wykorzystaniem naturalnego osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz inne rodzaje mezoterapii,
  • karboksyterapię, czyli stymulowanie wzrostu włosów poprzez wprowadzanie pod skórę dwutlenku węgla o wysokiej skuteczności,
  • indywidualnie dobierane medyczne terapie farmakologiczne.

NASZ ZESPÓŁ

Zespół Perfect Hair Clinic tworzą lekarze i trycholodzy, od lat specjalizujący się w problematyce łysienia. Współwłaścicielem spółki i Prezesem Zarządu jest doświadczony trycholog, Aleksandra Urban.

Zabiegi przeszczepu wykonuje doktor Arkadiusz Dołba – jedyny w Europie środkowej licencjonowany trener technologii SAFER (to on, w grudniu 2012 roku, wykonał pierwszy w Polsce zabieg przeszczepu w tej technologii), a także chirurg – doktor Paweł Ranosz.

Kompleksowe konsultacje trychologiczne prowadzi lekarz trycholog Irmina Janicka.

Skład zespołu uzupełniają fizjoterapeutki: Elżbieta Borowy,  Ewa Koziarska oraz Małgorzata Kamosińska.

LOKALIZACJA

Klinika Perfect Hair Clinic mieści się w nowym budynku przy ulicy Kościuszki 173 w Katowicach.

Klientom naszej placówki zapewniamy dogodny dojazd (4 km od dworca PKP, 2 km od zjazdu z autostrady A4) oraz dedykowane miejsca parkingowe.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 oraz w soboty od 9:00 do godziny 13:00.

Nasz zespół

Arkadiusz Dołba

dr Arkadiusz Dołba

chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Ceniony chirurg, wykonał pierwszą w Polsce operację przeszczepu metodą SAFER. Certyfikowany trener transplantacji SAFER. Specjalista medycyny estetycznej.

Aleksandra Urban

Aleksandra Urban

trycholog, prezes zarządu
Prezes zarządu i Dyrektor Medyczny kliniki. Trycholog. Po diagnozie definiuje indywidualne ścieżki terapeutyczne dla Pacjentów i nadzoruje ich realizację.

Marcin Piwecki

Marcin Piwecki

członek zarządu
Dyrektor Zarządzający kliniki. Ekspert branżowy, autor wielu artykułów na temat wykorzystania różnorodnych technologii w medycynie i kosmetyce.

dr Paweł Ranosz

dr Paweł Ranosz

chirurg, lekarz medycyny estetycznej
CHIRURG, SPECJALISTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. WYKONUJE PRZESZCZEPY WŁOSÓW Z WYKORZYSTANIEM TECHNOLOGII SAFER ORAZ ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

dr Irmina Ranosz Janicka, Perfect Hair Clinic

dr Irmina Janicka

dermatolog, specjalizacja: trychologia
LEKARZ TRYCHOLOG, SZCZEGÓLNIE INTERESUJĄCA SIĘ TEMATYKĄ CHORÓB SKÓRY GŁOWY, ŁYSIENIEM ANDROGENOWYM, ŁYSIENIEM BLIZNOWACIEJĄCYM ORAZ KOLAGENOZAMI.

dr Bartosz Miziołek, Perfect Hair Clinic

dr Bartosz Miziołek

dermatolog, specjalizacja: trychologia
LEKARZ TRYCHOLOG, ZNAKOMICIE DIAGNOZUJE NAWET NAJBARDZIEJ ZŁOŻONE PROBLEMY MEDYCZNE. DOŚWIADCZONY PRAKTYK STOSOWANIA LASERÓW W DERMATOLOGII.

dr Zuzanna Cetnar Sokołowska

dr Zuzanna Cetnar Sokołowska

chirurg, lekarz medycyny estetycznej
CHIRURG O SPECJALNOŚCI CHIRURGIA ONKOLOGICZNA. DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI Z WIELKĄ EMPATIĄ. W PERFECT HAIR CLINIC WYKONUJE ZABIEGI PRZESZCZEPU WŁOSÓW SAFER I TERAPIE Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI.

Ela Borowy, asystentka

Elżbieta Borowy

fizjoterapeuta, trycholog
Fizjoterapeuta, trycholog. Od czterech lat precyzyjnie asystuje przy przeszczepie włosów SAFER. Obecnie także szkoli w tym zakresie inne asystentki.

Katarzyna Rochwol, terapeutka, Perfect Hair Clinic

Katarzyna Rochwol

Absolwentka kierunku FIZYKA MEDYCZNA na Uniwersytecie Śląskim.
Asystuje przy zabiegach przeszczepu SAFER. Wykonuje samodzielnie szereg zabiegów trychologicznych.

Ewa Koziarska, Perfect Hair Clinic

Ewa Koziarska

asystentka
Kosmetolog. Asystuje w zabiegach przeszczepu włosów i innych procedurach medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi kosmetyczne na włosy, twarz i ciało.

Małgorzata Kamosińska

Małgorzata Kamosińska

asystentka
Asystuje w zabiegach przeszczepu włosów, implantacji włosów NIDO oraz innych zabiegach medycyny estetycznej, przeprowadzanych w Perfect Hair Clinic.

Top