Zespół Perfect Hair Clinic

Od kilku lat zajmujemy się w Perfect Hair Clinic problemami nadmiernego wypadania włosów. Robimy wszystko, by pomóc tak w sytuacjach bardzo często spotykanych – jak łysienie androgenowe u mężczyzn, jak i w przypadkach mających miejsce (na szczęście!) znacznie rzadziej – jak na przykład łysienie plackowate czy bliznowaciejące.

Skuteczność naszych działań opiera się w całości na kompetencjach zespołu tworzącego klinikę. Poniżej znaleźć można krótkie prezentacje osób wchodzących w skład zespołu kliniki.

Aleksandra Urban, MBA

Ola jest trychologiem i Dyrektorem Medycznym kliniki. Jej kluczowy wkład w pracę kliniki polega na precyzyjnym określaniu optymalnej, w pełni indywidualnej ścieżki terapeutycznej dla każdego Pacjenta. Jest niezwykle ważne, by odpowiednio dopasować do siebie: medyczną diagnozę problemu, subiektywne oczekiwania Pacjenta i wachlarz dostępnych zabiegów. Staramy się rozwiązywać problemy Pacjentów stosując jednocześnie kilka metod terapeutycznych: sięgamy po środki farmakologiczne, naświetlania laserowe, mezoterapie i – oczywiście – przeszczep włosów. Metody różnią się mocno między sobą – sposobem działania, niezbędnym do zaangażowania czasem czy kosztami. Dlatego tak ważna jest rola, która wypełnia Ola – odnajdując wraz z każdym Pacjentem najlepsze, indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Ola Urban, trycholog, Dyrektor Medyczny

Dr n. med. Bartosz Miziołek

Dr n. med. Bartosz Miziołek jest dermatologiem, ze specjalizacją w trychologii. To absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. W Perfect Hair Clinic zajmuje się zarówno diagnostyką, jak i wykonywaniem zabiegów w ramach kompleksowej terapii 360 stopni. Posiada ogromną wiedzę, która pozwala mu na stawianie precyzyjnych diagnoz i skuteczne leczenie nawet bardzo złożonych problemów.

dr Bartosz Miziołek

dr Zuzanna Cetnar Sokołowska

Doktor Zuzanna Cetnar Sokołowska jest chirurgiem, z ukończoną elitarną specjalizacją w chirurgii onkologicznej. W Perfect Hair Clinic zajmuje się wykonywaniem przeszczepu włosów metodą SAFER, zabiegów iniekcyjnych oraz innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Powszechnie lubiana za poczucie humoru i znakomite relacje z Pacjentami.

dr Zuzanna Cetnar Sokołowska

dr Paweł Ranosz

Doktor Paweł Ranosz jest chirurgiem, specjalistą medycyny estetycznej. W Perfect Hair Clinic wykonuje przeszczepy włosów metodą SAFER oraz inne zabiegi. Doświadczenie i ogromna sprawność manualna pozwala mu na podejmowanie się nawet bardzo trudnych technicznie zabiegów.

dr Paweł Ranosz

dr Irmina Janicka – Ranosz

Doktor Irmina Janicka – Ranosz jest dermatologiem ze specjalizacją w trychologii. Podobnie jak dr Miziołek w Perfect Hair Clinic zajmuje się diagnostyką trychologiczną i wykonywaniem zabiegów – na przykład różnorodnych mezoterapii.

dr Irmina Janicka

mgr Elżbieta Borowy

Ela Borowy jest terapeutą. Od 2012 roku asystuje przy zabiegach przeszczepu włosów metodą SAFER, jest także certyfikowanym szkoleniowcem w tym zakresie. W Perfect Hair Clinic asystuje także przy wszystkich innych zabiegach.

Ela Borowy

Marcin Piwecki, MBA

Marcin Piwecki odpowiada w Perfect Hair Clinic za obszar marketingu oraz za ciągłe wyszukiwanie najnowszych metod lub urządzeń do leczenia wypadania włosów. Dzięki jego działaniom możemy jako klinika pochwalić się tym, że pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach i proponujemy Pacjentom wszystkie dostępne na świecie technologie leczenia łysienia.

Marcin Piwecki

Małgorzata Kamosińska

Małgosia panuje nad kalendarzami wszystkich lekarzy w klinice i sprawnie koordynuje dogodne dla Pacjentów terminy wszystkich konsultacji i zabiegów. Prowadzi także wiele rozmów telefonicznych, dokonując wstępnej kwalifikacji Pacjentów do właściwych specjalistów.

Małgorzata Kamosińska

Katarzyna Rochwol

Kasia jest absolwentką fizyki medycznej na Uniwersytecie Śląskim. Do zespołu Perfect Hair Clinic wniosła zarówno teoretyczną wiedzę związaną ze stosowanymi w medycynie technologiami, jak i praktyczne umiejętności wykonywania nawet najbardziej wymagających zabiegów – do których asystuje w naszej klinice.

Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej kliniki leczenia łysienia – Katowice, Kościuszki 173