MIEJSCE STWORZONE Z MYŚLĄo Twoich włosach i samopoczuciu

Każdego dnia koncentrujemy się na tym, aby Perfect Hair Clinic było miejscem, w którym nie tylko potrafimy sprostać wyzwaniu, jakim jest zahamowanie wypadania włosów i uzupełnienie ubytków w owłosieniu, ale przede wszystkim miejscem, w którym w centrum uwagi jest Pacjent.  Z jego kompleksami, brakiem zgody na postępujące łysienie, ale również ogromną motywacją do zmiany nie tylko fryzury, ale jakości i komfortu życia. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i z Tobą na każdym etapie tego procesu – od pierwszej konsultacji i wielu wątpliwości, pytań o dostępne metody leczenia, przez przygotowanie i poddanie się zabiegom, aż po kontrolę i pielęgnację po zakończonym procesie leczenia. Tak długo i tak intensywnie, jak tego potrzebujesz.

DLA NASZYCH PACJENTÓW Wymarzona fryzura to lepsze życie

W trakcie konsultacji wspólnie z Tobą wybierzemy najtrafniejszą i najmniej inwazyjną metodę terapii, która sprawdzi się w Twoim przypadku. Wykorzystanie w terapiach leczenia skóry głowy i łysienia nowoczesnych technologii, sprawdzonych produktów ma ogromne zalety i daje dużo lepsze rezultaty. Zespół Perfect Hair Clinic to certyfikowani lekarze i trycholodzy z wieloletnim doświadczeniem zarówno w terapiach nadmiernej utraty włosów, jak i przeszczepów włosów, brody i brwi, również w zakresie trudnych zabiegów rekonstrukcyjnych w okolicach blizn powypadkowych.

Jako pionierzy, wprowadzaliśmy 12 lat temu automated FUE na Polski rynek. Możemy się poszczycić tym, że w naszej klinice odbywają się szkolenia zarówno z trychologii, jak i z zakresu szkoleń dla lekarzy z przeszczepu włosów z całej Europy.

Trycholog Katowice – konsultacja w gabinecie trychologicznym

Chcesz rozwiązać problem ze skórą głowy lub utratą włosów? Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny plan leczenia. Zapraszamy na konsultację!

TO COŚ DLA MNIE

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*