Kompleksowe terapie
schorzeń skóry głowy i łysienia

Łupież, świąd, łuszczyca, grzybica, nadmierna utrata włosów, łysienie, bolesne krosty na skórze głowy to… tylko niektóre z problemów ze skórą głowy, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci i którym możemy zaproponować nasze autorskie terapie. Odrębną grupę schorzeń stanowi łysienie, a w szczególności łysienie androgenowe, które dotyka na różnym etapie życia, znakomitą większość ludzi. W przypadku mężczyzn w zaawansowanym wieku – jest to powszechnie akceptowane i raczej nie stanowi istotnego psychicznego obciążenia. Jednak, gdy problem dotyka kobiet lub młodych mężczyzn – może stać się przyczyną ogromnego stresu.
Współczesna medycyna proponuje szeroki wachlarz środków zaradczych, zarówno w zakresie profilaktyki schorzeń skóry głowy, jak i leczenie i łagodzenia skutków toczącego się w organiźmie procesu chorobowego. W tym obszarze następuje wyjątkowo dynamiczny rozwój – dostępne terapie są coraz bardziej skuteczne. Można też coraz lepiej dopasowywać je do indywidualnej sytuacji i potrzeb danego Pacjenta.

Egzosomy

Intensywna terapia regeneracyjna i odbudowująca dla mężczyzn i kobiet, szczególnie w łysieniu telogenowym i androgenowym.

Czytaj więcej

Terapia farmakologiczna

Terapia łysienia wykorzystująca synergiczne działanie leków antyandrogennych i poprawiających ukrwienie mieszków włosowych.

Czytaj więcej

Nici PDO

Nowatorska metoda, szczególnie dobrze odpowiadająca potrzebom kobiet.

Czytaj więcej

Lipotransfer

Terapia oparta o wykorzystanie komórek macierzystych Pacjenta. Znakomicie sprawdza się, jako zabieg przygotowujący do przeszczepu włosów.

Czytaj więcej

Indiba

Innowacyjna terapia zmiennym polem magnetycznym stymulująca odnowę, regenerację i odbudowę mieszków włosowych.

Czytaj więcej

Implanty włosów NIDO

Podskórna implantacja włosów NIDO to odpowiedź na potrzeby osób, które pragną uzyskać natychmiastowy efekt zagęszczenia fryzury.

Czytaj więcej

Laseroterapia LLLT

Laseroterapia Theradome działa biostymulująco na mieszki włosowe, hamuje wypadanie włosów i powoduje wzrost nowych, mocnych i gęstych włosów.

Czytaj więcej

Fibryna bogatopłytkowa

Kuracja fibryną bogatopłytkową w ciągu kilku/kilkunastu tygodni doprowadza do wzmocnienia włosów i wzrostu ich gęstości.

Czytaj więcej

Rewitalizacyjna terapia brwi

Innowacyjna metoda rewitalizacji osłabionych, przerzedzonych brwi, wykorzystująca mezenchymalne komórki macierzyste, czynniki wzrostu i fibrynę bogatopłytkowa.

Czytaj więcej

Trychopigmentacja

Trychopigmentacja zwana również mikropigmentacją skóry głowy to zabieg kosmetyczny, daje bardzo pozytywne rezultaty estetyczne i dużą satysfakcję Pacjentom.

Czytaj więcej

Trichotest

Trichotest analizuje 48 wariantów genetycznych przedstawiając przyczyny łysienia i rekomendacje możliwych kierunków leczenia.

Czytaj więcej

Mezoterapia witaminowa

Reguluje wydzielanie sebum, zapobiega nawrotom łupieżu, odżywia i wzmacnia włosy. Hamuje proces obumierania mieszków włosowych.

Czytaj więcej

Karboksyterapia

Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie za sprawą iniekcji medycznego dwutlenku węgla.

Czytaj więcej

Mezoterapia osoczem

Stymuluje naturalne procesy regeneracji cebulek włosowych i fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Osocze pozyskujemy w separatorze Angel System.

Czytaj więcej

Mezoterapia peptydowa

Hamuje wypadanie włosów i stymuluje odrastanie nowych dzięki unikalnej formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego dla mężczyzn i kobiet.

Czytaj więcej

Terapia komórkami macierzystymi

Silnie stymuluje regenerację i odbudowę mieszków włosowych, zatrzymuje utratę włosów w łysieniu androgenowym i pobudza wzrost nowych.

Czytaj więcej

Porozmawiajmy o rozwiązaniu Twojego problemu z włosami

UMÓW SIĘ

Leczenie łysienia
i wypadania włosów

W walce z łysieniem kluczowe jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, uwzględniające przyczyny i stopień zaawansowania problemu. Specjaliści w dziedzinie trychologii i dermatologii dysponują szeroką gamą metod leczenia, od farmakologicznych, przez suplementację, po zaawansowane terapie miejscowe. Dzięki temu możliwe jest nie tylko zatrzymanie procesu wypadania włosów, ale również stymulacja nowego wzrostu.

Współczesne terapie łysienia to nie tylko leczenie symptomów, ale również profilaktyka i dążenie do usunięcia przyczyny problemu. W tym kontekście terapie łączone, które obejmują zarówno leczenie miejscowe, jak i ogólnoustrojowe, cieszą się rosnącą popularnością. W Perfect Hair Clinic Katowice specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem, są w stanie zaoferować pacjentom najefektywniejsze i najnowocześniejsze metody walki z łysieniem, dając nadzieję na odzyskanie pięknych i zdrowych włosów.

Sprawdź, jakie metody leczenia możemy ci zaproponować

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*