OPINIE o Perfect Hair Clinic

Odkryj, dlaczego nasi pacjenci uważają nas za wyjątkowych w dziedzinie trychologii. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o klinice Perfect Hair Clinic w Katowicach, które są świadectwem naszego profesjonalizmu, indywidualnego podejścia i skutecznych metod leczenia problemów z włosami i skalpem. Każda opinia jest dla nas nie tylko potwierdzeniem jakości naszych usług, ale także inspiracją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych technik. Nasz trycholog, wykorzystując najnowsze osiągnięcia naukowe i wieloletnie doświadczenie, pomaga pacjentom odzyskać nie tylko zdrowie i piękno włosów, ale także pewność siebie i dobre samopoczucie. Zapraszamy do lektury recenzji i do dołączenia do grona zadowolonych pacjentów.

Dlaczego artas

Dlaczego artas

Dlaczego artas

OPINIE PACJENTÓW

Jakiś czas temu przeszedłem zabieg uzupełniający zakola i redukcje powstającego „gniazda”. Doktor Adrian to mistrz w swoim fachu 🙂. Panie asystujące wykonały swoją robotę również bardzo dobrze, cały czas pilnowały moich potrzeb – widać, że to zgrany zespół! Najważniejsze jest to, że efekty pojawiają się a to dopiero początek 😃…

Michał, Opinia z Google

Bardzo cieszę się, że trafiłem w ręce Pani Oli. Jestem dopiero po dwóch zabiegach mezoterapii a już czuję różnicę. Przez cały czas czuję się zaopiekowany, zawsze zadawane są pytania o kontynuowanie zabiegu, o to czy przerwa między ostrzykiwaniem jest wystarczająco długa etc. Hitem jest masujący fotel, który umila czekanie na zakończenie laserowania głowy po wcześniejszych zabiegach. Narazie jestem bardzo zadowolony i czekam na efekty.

Opinia z Google

Bardzo dobra klinika! Niezwykle sympatyczni, serdeczni i nadzwyczaj profesjonalni ludzie. Indywidualne podejście do każdego problemu, duża troska o pacjenta, świetna atmosfera. Pacjent czuje, że jest otoczony profesjonalną opieką. Zdecydowanie polecam! 🙂

Opinia z Google

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, dzięki profesjonalnemu podejściu do sprawy Pani Aleksandry. Zostałem szczegółowo wypytany o dolegliwości, dietę, genetykę w rodzinie etc. Wszystko zostało mi wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, przedstawiono mi możliwości leczenia i zapobiegania dalszej utraty włosów. Z niecierpliwością czekam na następną wizytę i efekty : )

Tomasz, Opinia z Facebooka

Polecam gorąco!🥰 Póki nie miałam problemów z włosami, nie wiedziałam nawet, że jest ktoś taki jak trycholog. Całe szczęście, że została mi polecona Wasza klinika. 😃 Pani Olu – jest Pani cudownym człowiekiem z wielką, wręcz imponującą wiedzą. Panie, które wykonywały zabiegi – zawsze uśmiechnięte. Dziękuję za pomoc.😘

Kasia, Opinia z Facebooka

Zaproponowano mi w klinice zabiegi odmładzające skórę twarzy indiba. Jestem w szoku – dla mnie to po prostu zabiegi prasujące twarz. Są bardzo przyjemne a personel bardzo miły. Na pewno będę regularnie wracać. W końcu trzeba już teraz zadbać, żeby w przyszłości dalej wyglądać młodo i pięknie. Polecam!

Monika, Opinia z Facebooka

Sprawdź inne opinie

Trycholog Katowice – konsultacja w gabinecie trychologicznym

Chcesz rozwiązać problem ze skórą głowy lub utratą włosów? Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny plan leczenia. Zapraszamy na konsultację!

TO COŚ DLA MNIE

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*