PRZESZCZEp włosów
FUE MANUALNY

Polega na pobieraniu i wszczepianiu pojedynczych zespołów mieszkowych za pomocą precyzyjnych, udoskonalanych przez wiele lat narzędzi.

W Perfect Hair Clinic wykorzystujemy nowoczesne mikrourządzenia, które dzięki możliwości kontroli głębokości pracy oraz niewielkim drganiom minimalizują ryzyko uszkodzenia pobieranych jednostek włosowych i powodują niewielkie urazy skóry. Dzięki temu gojenie się ran jest znacznie szybsze i przebiega bez powstawania blizn.

Precyzyjne narzędzia w rękach naszego doświadczonego zespołu to gwarancja, że przeszczepione włosy zaczną szybko odrastać, dając wizualny efekt, jakiego oczekiwałeś.

WSTĘPNA WYCENA

Czujesz, że TRANSPLANTACJA włosów może rozwiązać Twój problem?
Skorzystaj z konsultacji online!

WSTĘPNA WYCENA

Złoty standard w przeszczepach włosów

Metoda FUE pozwala na przeszczepienie wszystkich niezbędnych struktur włosa, w tym także komórek macierzystych, odpowiedzialnych za jego wzrost. Mieszki włosowe pobieramy z tylnej i częściowo bocznej części głowy, czyli okolic nie podlegających łysieniu. Włosy rosnące w tej okolicy nie podlegają degradacyjnemu wpływowi dihydrotestosteronu (DHT), będącego przyczyną łysienia androgenowego.

Idea przeszczepiania włosów polega na tym, że przeniesione w łysiejące miejsca mieszki włosowe, zachowują swoje właściwości – również odporność na działanie DHT. Dzięki temu mamy pewność, że przeszczepione włosy nie wypadną do końca życia Pacjenta.

W zabiegu wykonanym metodą FUE blizny po pobraniu mieszków włosowych goją się w ciągu kilku dni. W zabiegach wykonywanych metodą manualną stosowane są nowoczesne mikrowiertła o niewielkiej średnicy (od 0,75–1,00 mm). Ma to bezpośrednie przełożenie na ograniczenie do minimum śladów po zabiegu. Warto podkreślić, że najważniejszą osobą, która ma wpływ na jakość pobieranych przeszczepów jest doświadczony chirurg i jego zespół. Stosowane urządzenia i narzędzia chirurgiczne pełnią jedynie rolę pomocniczą.

Zaletą metody FUE, oprócz niewidocznych blizn po zabiegu, jest również możliwość noszenia nawet bardzo krótkich fryzur po zabiegu. Zabieg metodą FUE można przeprowadzić u osób mających skłonności do ścieńczenia i przerastania blizn. Doskonale sprawdza się również jako metoda korygowania już istniejących blizn skóry owłosionej głowy.  Najważniejszą korzyścią dla Pacjenta, wynikającą z zastosowania metody FUE, jest szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej. Zabieg nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji, a to wiążę się z szybkim powrotem do codziennej rutyny i do pełnej aktywności zawodowej.

Jeśli doświadczasz znacznej utraty włosów i zastanawiasz się, jaka metoda przeszczepu sprawdzi się w Twoim przypadku skontaktuj się z nami. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania, ocenimy stopień zaawansowania choroby i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Dzięki FUE osoby, które straciły włosy mogą znów cieszyć się fryzurą swoich marzeń. Ty też możesz być jedną z nich!

  • najnowocześniejsza metoda transplantacji włosów
  • minimalne ryzyko traumatyzacji mieszków włosowych
  • możliwość pobrania nawet do 3000 mieszków włosowych w trakcie jednego zabiegu
  • naturalnie wyglądające i odporne na wypadanie włosy
  • bez bólu, bez blizn, bez długotrwałej rekonwalescencji

Pierwsza konsultacja

Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin konsultacji

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*