Gdzie należy zrobić przeszczep włosów?

Wiele osób zmaga się z problemem słabych, rzadkich czy wypadających włosów. Mimo powszechności tej dolegliwości, wciąż uznawana jest ona za wstydliwą – zupełnie niepotrzebnie. Jak każdy inny problem, czy to zmarszczki, wiotka skóra czy cellulit, można trwale go wyeliminować. Na pomoc przychodzi innowacyjny przeszczep włosów, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się włosami, o jakich zawsze marzyliśmy. 

Profesjonalni, doświadczeni lekarze to podstawa 

Decydując się na przeszczep włosów kluczowe jest wybranie specjalisty posiadającego odpowiednie kwalifikacje. W Perfect Hair Clinic pracuje zespół lekarzy i trychologów, którzy stosują naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności łysieniem androgenowym.

Zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom, dobranie indywidualnej ścieżki terapeutycznej oraz wsparcie przed, w trakcie i po zabiegu oraz doradztwo i pomoc podczas całego procesu, otrzyma Pacjent, który postawi na profesjonalizm i doświadczenie tej właśnie kliniki. Warto zaznaczyć, że nowoczesną technologię SAFER stosuje się jedynie w najlepszych klinikach przeszczepu włosów na świecie. 

Innowacyjny sprzęt = najlepsza jakość 

W klinice przeprowadza się przeszczepy włosów w zaawansowanej technologii SAFER. To nowoczesne rozwiązanie minimalizuje ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych, co jest jego ogromną zaletą. Transplantacja włosów jest zabiegiem, który odbywa się w czterech fazach. Pierwsza z nich polega na przygotowaniu obszaru dawczego i wprowadzeniu znieczulenia. Następnie specjalista pobiera mieszki włosowe z obszaru potylicznego, a innowacyjny sprzęt sprawia, że całość się szybko goi, bez pozostawiania blizn. Kolejnym etapem jest przygotowanie miejsca, gdzie chcemy przeszczepić włosy – wiąże się to z bardzo starannym, precyzyjnym odtworzeniem linii włosów, ponieważ pragniemy uzyskać naturalny efekt. Używa się w tym celu wąskiego skalpela – nacina się skórę w odpowiedni sposób, jednak nie łączy się to z dyskomfortem czy bólem. Podczas finału całego zabiegu, czyli wszczepienia włosów, lekarz umieszcza za pomocą pneumatycznej głowicy mieszki włosowe w nacięciach skóry. Metoda SAFER to doskonały wybór dla osób oczekujących spektakularnego efektu. 

Łysienie i nadmierne wypadanie włosów może stać się kompleksem, który będzie negatywnie wpływać na samopoczucie, nasze kontakty towarzyskie, poczucie własnej wartości i pewność siebie. Warto rozważyć rozwiązanie, które raz na zawsze wyeliminuje ten problem – przeszczep włosów. Rozważając, którą klinikę wybrać, należy kierować się profesjonalizmem i doświadczeniem pracujących tam lekarzy.

Dodaj komentarz