DR. CYJ i karboksyterapia w atrakcyjnej cenie! Skorzystaj z promocji na terapię łączoną

Tylko od 1 do 20 maja w Perfect Hair Clinic skorzystasz z atrakcyjnej oferty cenowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie promocję na terapię łączoną: 4 zabiegi mezoterapii Dr. Cyj oraz 6 zabiegów karboksyterapii. Oszczędzisz aż 1140 złotych!

DR. CYJ Hair Filler

Dr. Cyj to innowacyjny, pierwszy na świecie peptydowy preparat stosowany przy problemach z włosami. Połączenie kilku peptydów wraz z kwasem hialuronowym zapewnia zahamowanie wypadania oraz zwiększenie gęstości włosów. Mieszki włosowe stają się odżywione.

Cała seria składa się z 4 zabiegów, jednak już po pierwszym można zauważyć znaczącą poprawę, zwłaszcza zaś powstrzymanie wypadania włosów. To bezbolesna, szybka i bezpieczna metoda dedykowana osobom cierpiącym na łysienie androgenowe, sezonowe lub związane ze stresem. Z Dr. Cyja mogą skorzystać także pacjenci z rzadkimi, słabymi włosami. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to inaczej terapia dwutlenkiem węgla. Obecnie jest uznawana za jeden z największych hitów medycyny estetycznej. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę niewielkich dawek dwutlenku węgla. Dzięki temu krążenie krwi w tkankach poprawia się, komórki stają bardziej dotlenione, a mieszki włosowe odżywione. Efektem karboksyterapii jest pobudzenie wzrostu nowych włosów, zahamowanie ich wypadania oraz ogólne lepsze odżywienie i dotlenienie skóry głowy.
Karboksyterapię z powodzeniem można łączyć z innymi zabiegami, w szczególności z kuracją mezoterapii Dr. Cyj. Aby uzyskać jak najlepszy rezultat, należy przeprowadzić około 6 powtórzeń. Zabieg trwa kilkanaście minut i nie powoduje dyskomfortu.

Terapia łączona

Terapia łączona w medycynie estetycznej to często najlepszy sposób na leczenie dolegliwości dermatologicznych oraz trychologicznych. Na czym polega? Lekarz w porozumieniu z Pacjentem wybiera dwa typy zabiegów i łączy je w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały bądź też potęgowały swoje działanie, jak w przypadku Dr. Cyja oraz karboksyterapii. Dzięki terapii łączonej Pacjent szybciej widzi efekty, a rezultat jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący niż gdyby została zastosowana tylko jedna metoda leczenia.

Lekarz wybiera zabiegi, a następnie ustala plan ich wykonywania, wyznaczając daty kolejnych spotkań. Zazwyczaj cała kuracja trwa od kilku do kilkunastu tygodni, w zależności od tego, ile serii zabiegów zostanie przeprowadzonych.

Majowa promocja

Od 1 do 20 maja Perfect Hair Clinic proponuje terapię łączoną w promocyjnej cenie!

Mezoterapia z wykorzystaniem produktów peptydowych DR. CYJ (4 zabiegi) + 6 zabiegów karboksyterapii w cenie 3000 złotych!

Standardowa cena za samą pełną terapię DR. CYJ to 3000 złotych. Cena 6 zabiegów karboksyterapii to 1140 złotych (190 zł za zabieg), a więc karboksyrapię otrzymujesz gratis!

Skorzystaj jeszcze dzisiaj! Zabiegi wykupione w promocyjnej cenie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Dodaj komentarz