Opinie

Poznaj opinie o naszej klinice, naszych specjalistach i efektach naszych zabiegów.

Zobacz, co mówią o nas nasi Pacjenci!

49 komentarzy do wpisu „Opinie”

 1. Po raz drugi przeszedłem przeszczep włosów. Jestem bardzo zadowolony, Pan doktor, który dokonuje tego przeszczepu zna się na rzeczy, Pani Ola wszystko perfekcyjnie koordynuje, udzielają niezbędnych informacji. I najważniejsze, że opieka odbywa się nawet po zabiegu. Cały czas jest utrzymywany kontakt z pacjentem. Po tym przeszczepie nie ma żadnych blizn. Z czystym sumieniem polecam zabieg w tej klinice.

  Odpowiedz
 2. Jeste6Yfc3_commentsm 5 miesięcy po zabiegu. Widać już efekty, ale do uzyskania pełnego efektu będę musiała jeszcze trochę poczekać. Zabieg został szybko i sprawnie zorganizowany – bardzo zależało mi na czasie. Uzyskałam pełne informacje na temat zabiegu, postępowania przed i po zabiegu. Do tej pory jestem w kontakcie z Panią Olą, byłam również na konsultacji u Pana doktora. To ważne, że pacjent po zabiegu nie jest pozostawiony sam sobie. Polecam.

  Odpowiedz
 3. Zdecydowanie polecam! Mając na uwadze szereg możliwości na rynku zdecydowałam się wybrać klinikę Perfect Hair, która w 100% spełniła moje oczekiwania. Począwszy od pierwszego kontaktu otrzymałam rzetelne informacje o postępowaniu przed jak i po zabiegu, na wszelkie moje zapytania/ wątpliwości uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Nie wahając się, w krótkim czasie podjęłam decyzję o wizycie w klinice. Podejście do pacjenta jest fenomenalne, cały zespół jest profesjonalny i dba o najdrobniejszy szczegół. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu pole zabiegowe powróciło do normy w przeciągu kilku dni. Z mojej perspektywy to była sama przyjemność, pacjent otoczony jest troskliwą opieką przed, w trakcie jak i po zabiegu. Klinika bez wątpienia godna rekomendacji!

  Odpowiedz
 4. Od samego początku bardzo solidna pomoc. Szczegóły przekazane tak aby wiedzieć co i kiedy będzie wykonane i czego należy się spodziewać. Bardzo dobra atmosfera przed zabiegiem oraz w trakcie. Zabieg wykonany trwał co prawda długo gdyż ok 6-7h ale w znieczuleniu nie czuć jak mija czas (poza plecami jak ktoś ma taką przypadłość 🙂 choć i tu poradzili sobie bardzo dobrze gdyż otrzymałem fotel który pomógł mi wytrzymać czas w bezruchu przy wszczepianiu już włosów) Po zabiegu jeszcze w razie pytań nie ma problemów z wyjaśnieniem niejasności. Co do skuteczności to czekam na rezultaty, na razie wszystko ładnie się goi W moim przypadku gdy obcinam włosy na dosłownie zero mam obawy, że wklęsłe kropeczki z tyłu głowy zostaną ale narazie chce zobaczyć jak to będzie wyglądało po dłuższym czasie więc wstrzymam się z dalszą opinią w tym temacie. Stosuje, choć z pewną dozą niepewności czy to jest skuteczne wogóle – IGrow ale tak czy inaczej wrócę tu z opinią na ten temat jeszcze po roku 🙂

  Odpowiedz
 5. Polecam wykonanie zabiegu przeszczepu włosów wszystkim osobom, które zastanawiają się gdzie powinny taki zabieg wykonać. Klinika Perfect Hair należąca do pani Oli Urban spełniła w pełni wszystkie moje oczekiwania co do zabiegu i opieki nad pacjentem w okresie po zabiegowym. Zarówno pani Ola Urban jak i pan doktor wykonujący zabieg byli ze mną w stałym kontakcie i rozwiewali wszystkie wątpliwości przed jak i po zabiegu. Obecnie wszystko dobrze się wygoiło a włosy które mi rosną każdego kolejnego tygodnia tworzą coraz ładniejszy efekt.

  Odpowiedz
 6. od zabiegu jestem już ponad 2 miesiące ….

  Zabieg oraz przygotowanie został wykonany wg mnie bardzo dobrze i w miłej spokojnej atmosferze 🙂 . Jeśli ktoś potrzebuje stałego kontaktu przed lub po zabiegu to zapewne tu go dostanie 🙂 . Ja czekam na efekty :/ oby się pojawiły …. a wtedy wrócę tu i naskrobię jakiś dłuższy komentarz :/ …

  Odpowiedz
 7. Witam…minęły już 4 tygodnie od zabiegu.Zabieg został profesjonalnie zorganizowany w miłej, rodzinnej atmosferze. Przed zabiegiem zostałem w pełni poinformowany o zabiegu. Po zabiegu stały kontakt z moją osobą ze strony kliniki. O efektach przeszczepu będę mógł powiedzieć coś trochę później, ale jak na tą chwile… widać pozytywne rezultaty. Dodatkowo korzystam z Karboksyloterapi…
  Z pełną odpowiedzialnością polecam klinikę Perfect Hair Clinic!!!:)…niech się Włosy pną do góry!:))

  Odpowiedz
 8. Zabieg “przesadzenia” włosów w ilości 700 graftów przeszedłem w połowie listopada 2016r. Efekt operacji będzie dopiero za pół roku… mam nadzieje 🙂 Jeżeli chodzi o samą operacje to odbywała się w bardzo komfortowych warunkach. Nie było żadnego stresu ani bólu, super atmosfera przez cały dzień (człowiek się czuje jak w SPA a nie jak na operacji). Doktor wykonujący przeszczep sprawia wrażenie profesjonalisty oraz od razu “zaprzyjaźnia się” z pacjentem. Na tą chwile mam jeszcze mikroskopijne dołki w które były wsadzone grafty lecz nawet spostrzegawcze osoby po 2 miesiącach od operacji nie zauważyły że miałem kilkaset nacięć na głowie. Polecam Perfect Hair Clinic każdemu z kompleksem łysienia.

  Odpowiedz
 9. Przeszedłem kilkumiesięczną kurację wzmacniającą moje słabe włosy, aż wreszcie zdecydowałem się na zabieg Safer. Jestem 10 miesięcy po przeszczepie włosów….i już teraz wiem, że leczenie ma sens- trwa to długo ale naprawdę warto czekać! Zdecydowanie polecam klinikę i serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz
 10. Od kilku lat borykałam się z problemem braku włosów na głowie.
  Pomimo długiego leczenia i braku rezultatów, zdecydowałam się spróbować jeszcze raz.Odwiedziłam klinikę Perfect Hair Clinic i po długiej konsultacji, zdecydowałam się na zabieg Nido. Efekt po zabiegu był natychmiastowy i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! OPUŚCIŁAM klinikę z głową pełną włosów!!
  Dziękuję Wam z całego serca….

  Odpowiedz
 11. Jestem już po dwóch zabiegach włosów Nido i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!!! Bo mam wlosy!!!
  Ciągle chorowałam, przyjmowałam masę leków i w konsekwencji pozbyłam się większości włosów.Zaufałam specjalistom w klinice Perfect Hair Clinic i będę wszystkim polecać to miejsce!
  Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję…

  Odpowiedz
 12. Mam na imię Jakub ponad rok temu przeszedłem zabieg przeszczepu włosów w klinice PHC. Diagnoza można żec standardowa łysienie męskie androgenowe. Dwutorowo rozpocząłem leczenie, farmakologia ,zachowawcze oraz przeszedłem zabieg w styczniu 2016. Włosy odrosły:-) Jestem zadowolony z kompleksowego podejścia do pacjenta w klinice i oraz stałym kontakcie i dbałością o moją osobę. Wielkie dzięki!

  Odpowiedz
 13. Zglosiłam się do kliniki z powodu rzadkich brwi a właściwie braku brwi. W młodości dość często sama je regulowałam, przez co stały się rzadkie a po kilku latach z powodu choroby, po prostu mi wypadły. Cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg przeszczepu brwi, chociaż bardzo długo zastanawiałam się w której klinice go zrobić.Nie żałuję mojego wyboru. Po zabiegu pojechałam do domu z moimi wymarzonymi ‘’nowymi’’ brwiami. Moja twarz przez to stała się wyraźniejsza i radosna. Gorąco polecam

  Odpowiedz
 14. Ogólnie POLECAM. Chodź dopiero 2 tygodnie po transplantacji włosów metodą ”SAFER”. Byłem bardzo miło zaskoczony bo myślałem że będzie gorzej. A okazało się że to tylko niepotrzebne obawy. Przeszczepione było mniej graftów niż było przewidziane ponieważ tylko tyle było potrzebne. Wiec na kase nie naciągają bo zapłaciłem mnie niż było przewidziane. Sam zabieg przebiegł idealnie, bez bólu, bez problemów i bardzo miłej atmosferze. Doktor i opieka profesjonalna. Również, po mimo że mieszkam za granicą, nie było żadnego problemu załatwienia wszystkiego zdalnie. Jedynie co to chyba aż za bardzo są ostrożni, bo prawiem zabieg został odrzucony ze względu na moje wyniki badań. Wiec nie pozwolą żeby cos Ci się stało. Pozdrawiam i dam znać jakie efekty po kilku miesiącach

  Odpowiedz
 15. Bardzo długo zastanawiałem się czy jest sens robić coś z włosami. Lekarz stwierdził łysienie męskie androgenowe. Postanowiłem spróbować i kilka miesięcy temu zrobiłem zabieg komórkami macierzystymi. Jestem bardzo zadowolony! Włosy są grubsze i mam wrażenie, że jest ich więcej ?
  Klinika godna polecenia!

  Odpowiedz
 16. Zrobiłam zabieg fibryną w Perfect Hair Clinic. Na efekt na głowie muszę jeszcze poczekać ale twarz zdecydowanie lepiej wygląda! Nastawiałam się na ogromny ból a wcale nie było tak źle. !Dr Paweł ma złote ręce!
  Gorąco polecam to miejsce!

  Odpowiedz
 17. Zgłosiłam się do kliniki z powodu wieloletniego nadmiernego wypadania włosów. Już od pierwszej konsultacji byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta i holistycznym potraktowaniem mojego – często bagatelizowanego przez innych ‘Specjalistów’ problemu. Poddałam się serii zaordynowanych zabiegów- terapii peptydowej Dr. Cyj i karboksyterapii, uzupełnionych zabiegami laserowymi. Wszystkie zabiegi były wykonywane bardzo profesjonalnie i w niezwykle miłej atmosferze. Co dla mnie bardzo ważne mogłam bez problemu dostosować zabiegi do swojego Napiętego grafiku zajęć i ani razu nie musiałam czekać na umówiony zabieg. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia kuracji włosy przestały mi nadmiernie wypadać, a co najważniejsze – po Czterech miesiącach odrasta dużo nowych.
  profesjonalne i Niezwykle Życzliwe podejście do pacjenta Całgo Zespołu., który Serdecznie Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 18. Zdecydowałem się na zabieg Safer w tej klinice, ponieważ Pani Aleksandra jak również cały personel wzbudzili moje zaufanie. I nie żałuję! Na efekty musiałem poczekać, dlatego teraz mogę wystawić swój komentarz. Wykonałem przeszczep włosów metodą Safer 1,5 roku temu i jestem bardzo zadowolony. Dr Dołba dokonał cudu i moja tonsura wypełniła się włosami ! Atmosfera jaką stworzył doktor razem ze swoja przemiłą asystentką p. Elzą pozwoliła mi pozbyć się strachu przed zabiegiem ? Jesteście super.
  Polecam!

  Odpowiedz
 19. Odwiedziłam kilka miejsc i nikt nie rozpoznał u mnie zapalenia mieszków włosowych. Dopiero dr Bartosz Miziołek postawił dobra diagnozę i wyleczył. Bardzo miły i mądry lekarz.
  Dziekuje za wszystko.

  Odpowiedz
 20. Stwierdzono u mnie łysienie męskie kobiece. Jestem po kuracji Dr Cyja oraz zabiegach karboksyterapii i w końcu widzę różnicę! Moje włosy naprawdę przestały wypadać, są grubsze i mocniejsze. Wstając z łóżka nie widzę włosów na poduszce a wcześniej było ich mnóstwo! Bardzo dziękuję dr Miziołkowi i całej załodze kliniki. Personel jest przemiły i dbający o swoich pacjentów.
  Polecam-Klinika na 5+

  Odpowiedz
 21. Korzystam z usług kliniki perfect hair Clinic od dluzszego czasu i naprawde jestem w 110% zadowolony. Doskonaly personel z pania doktor na czele , swietna atmosfera oraz pelen profesjonalizm sprawia ze juz nie moge sie doczekac kolejnych zabiegow. Efekty uzyskane na moich bliznach i Ogolnie twarzy za pomoca karBoksyterapii oraz fibryny przechodza moje najsMielsze oczekiwania , nigdy nie poczulem sie „naciagany na cos” jak zazwyczaj ma to miejsce w Innych klinikach , i z cala odpowiedzielnoscia moge polecic klinike , a osobA tam pracujacym goraco podziekowac za opieke oraz profesjonalizm , i naprawde przesYmpatyczne podejscie do klienta oraz Swoich obowiazkow. Serdecznie dziekuje i polecam perfect hair clinic w 100%!

  Odpowiedz
 22. Z usług kliniki korzystam od kilku miesięcy, więc jest to czas, po którym można sformułować pewne wnioski. Generalnie należy wysoko ocenić zarówno jakość, skuteczność zabiegów jak i warunki w których zabiegi te są przeprowadzane. Personel jest przemiły, Panie zawsze uśmiechnięte, tworzą miłą atmosferę. Jeśli dodać do tego ceny na rozsądnym poziomie, to myślę, że warto skorzystać z oferty Perfect Hair Clinic.

  Odpowiedz
 23. Z usług kliniki korzystam od kilku miesięcy, nie mam zaStrzeżeń – peŁen profesJonalizm i miła obsługa. PrzeszedŁem zabieg regenera Activa, dodatkowo KarbOksyteraPię i naświetlanie laserem-włosy się wyraźnie zagęściły, są grubsze i nie wypadają. POlecam klinikę ze względu na nowoczesne metody Oraz spRawną teraPię pacjentów w przemiłej atmosferze.

  Odpowiedz
  • Korzystałam z usług kliniki w zakresie mezoterapii dr cyjj, plus karboksyterapia, laser i prądy na wypadanie włosów. Efekty były rewelacyjne, w krótkim czasie odrosła mi ok połowa włosów (wcześniej stracilam jeszcze więcej) dodatkowo włosy pogrubily się na całej długości, nie spodziewałam się tak szybkich efektów. Panie w recepcji są wyjotkowo miłe, w ogóle obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie, no i co przy takich zabiegach ważne czystosc samego miejsca, wręcz sterylna, czułam się w tym miejscu całkowicie bezpiecznie, mimo, że trochę czasu mi zajęło, zanim zdecydowałam się na zabieg mezoterapii. Bardzo dobrze też wspominam pana dr Miziołka, który bardzo starannie dobierał sposób leczenia, ma dużą wiedzę i empatię. Zdecydowanie polecam!

   Odpowiedz
   • Dziękujemy gorąco za miłą opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci byli zadowoleni.
    Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie.
    Zespół Perfect Hair Clinic

    Odpowiedz
 24. Zgłosiłam się do kliniki z powodu bardzo suchych, zniszczonych i nadmiernie wypadających włosów. Poddałam się dwóm seriom zabiegów terapii Dr. Cyj i karboksyterapii, uzupełnionych zabiegami laserowymi. Moje włosy przestały nadmiernie wypadać, stały się lśniące, mocniejsze, sprężyste i odrasta dużo nowych 🙂 Personel przemiły i bardzo profesjonalny. Serdecznie dziękuję i GORĄCO POLECAM !!!!

  Odpowiedz
 25. Klinika na wysokim poziomie, począwszy od recepcji, przez panie wykonujące zabiegi, a skończywszy na konsultacjach. Trafiłam do trychologa – pani Aleksandry Urban, która wykazała się dużą wiedzą, empatią. Zabiegi, które zostały mi zaproponowane w klinice dały spodziewane efekty. Naprawdę polecam!

  Odpowiedz
 26. Zabiegi karoksyterapii potrafią zdziałać cuda. To niesamowite, jak szybko widać nowe włosy, a stare przestają wypadać w takich ilościach (nawet moja fryzjerka zauważyła znaczącą poprawę) Polecam z czystym sumieniem klinikę – zabiegi dobierane indywidualnie, a opieka personelu na piątkę z plusem

  Odpowiedz
  • Pani Kasiu cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Właśnie na tym zależy nam najbardziej.
   Dziękujemy za ciepłe słowa i pozdrawiamy, Zespół Perfect Hair Clinic.

   Odpowiedz
 27. jestesm naprawdę zadowolony. wizyta u pana dermatologa, który podszedł do mojego problemu indywidualnie dała efekty w postaci zabiegu komórek macierzystych. 2 miesiące po zabiegu wygląda wszystko w porzadku, ranki są zagojone, na końcowe efekty musze jednak jeszcze poczkeać. polecam

  Odpowiedz
  • Dziękujemy Panie Arkadiuszu. Tak jak Pan pisze, na końcowe efekty trzeba jeszcze poczekać – to jest coś, na co zawsze zwracamy uwagę naszym Pacjentom.
   Życzymy powodzenia i pozdrawiamy, Zespół Perfect Hair Clinic.

   Odpowiedz
 28. jestem zachwycony!!!! takich efektów sie nie spodziewałem. Kompetentni ludzie na swoim miejscu – trycholog, dermatolog, ekipa pomocnicza. Ludzie – jeśli macie problemy z łysieniem – to jest właśnie te miejsce które wam pomoże.
  osobiście uważam się za chodzącą reklamę komórek macierzystych w wykonaniu tej kliniki!

  Odpowiedz
  • Dziękujemy Panie Janku. My również cieszymy się z Pana efektów. Zadowolenie Pacjenta to najlepsza nagroda dla każdego z nas.
   Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Perfect Hair Clinic.

   Odpowiedz
 29. Klinika najwyższych standardów! Jestem zachwycony i niezwykle wdzięczny. Opieka pacjenta “przed i po” wręcz na luksusowym poziomie. Profesjonalizm i empatia to wizytówka całego personelu. Zero stresu, lęku, czy napięcia. Przemiła, serdeczna i ludzka atmosfera. Polecam po stokroć!

  Odpowiedz
  • Panie Karolu, niezmiernie nam miło czytać takie słowa, które motywują każdego z nas do jeszcze większej dbałości o naszych Pacjentów.
   Dziękujemy i pozdrawiamy, Zespół Perfect Hair Clinic

   Odpowiedz
 30. KLINIKA GODNA POLECENIA, OPIEKA PRZED CZY W CZASIE WYKONYWANYCH ZABIEGÓW NA WYSOKIM POZIOMIE, Z PERSONELEM DBAJĄCYM O KAŻDY SZCZEGÓŁ! warto poświęcić czas, i przyjechać nawet te kilkanaście kilometrów, zdecydowanie polecam wszystkim!

  Odpowiedz
 31. Perfect Hair Clinic jest miejscem do którego chętnie się powraca . To efekt działań zarówno lekarzy jak i bardzo miłego personelu . Po pobycie w klinice podczas przeszczepu metodą Safer czułam się jakbym wróciła z urlopu. To efekt najwyższej dbałości o dobro i samopoczucie pacjenta. Gorąco polecam każdemu kto boryka się z problemami z włosami .

  Odpowiedz
  • Pani Soniu serdecznie dziękujemy za ciepłe i miłe słowa, które będą motywować nas do jeszcze lepszej pracy.
   Pozdrawiamy, Zespół Perfect Hair Clinic

   Odpowiedz

Dodaj komentarz