Marek Wacławczyk

Marek Wacławczyk pracował w branży kosmetycznej i estetycznej w Wielkiej Brytanii od ponad dekady, w tym – od 2015 roku – w praktycznym wykonywaniu makijażu permanentnego. Jego oferta jest skierowana tak do mężczyzn, jak i do kobiet. Cechują go najwyższej jakości usługi poparte wieloletnią praktyką i edukacją – na przykład w postaci warsztatów typu „Masterclass” u światowych liderów w dziedzinie mikropigmentacji kosmetycznej i medycznej, czy uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach branżowych.

Swoje wieloletnie doświadczenie praktyczne uzyskał w najlepszych klinikach kosmetycznych w Londynie, m.in. słynnej Harley Street.

Zakres usług:

  • BRWI: metodami 3D symulacji włosa, cienia (Ombre), lub metodą mieszaną
  • KRESKA OZDOBNA POWIEKI OKA: metodami „latino liner” (kreska gruba), cienia, zagęszczenia linii rzęs czy tzw. Guyliner (bardzo delikatna kreska dla mężczyzn)
  • USTA: metodami konturu, pełnego wypełnienia lub cieniowania 3D
  • MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY: 3D symulacja cebulek włosowych łysiejącej skóry głowy, dla kobiet i mężczyzn (więcej o trychopigmentacji skóry głowy tutaj)
  • AREOLA: pigmentacja i 3D rekonstrukcja otoczki brodawki piersiowej (dla pacjentów onkologicznych).

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji przed-zabiegowych, w celu uzyskania wszelkich informacji odnośnie do zabiegów makijażu permanentnego.

Doradzimy Ci w wyborze koloru – na podstawie odcienia skóry i włosów oraz omówimy z Tobą proponowany kształt i najbardziej odpowiednie dla Ciebie techniki wykonania zabiegu. Nigdy nie zalecamy dopasowywania się do bieżącej mody lub szczególnego stylu. Naszym celem jest stworzenie wizerunku, który będzie doskonale akcentować twój naturalny wygląd.

Przykłady prac – Marek Wacławczyk:

Dodaj komentarz